JAKA KOSMETYCZKA LOUIS VUITTON BĘDZIE DLA CIEBIE IDEALNA?

Louis Vuitton kosmetyczka monogram lv

Kosmetyczka Trousse Demi Ronde

To jedna z najmniejszych kosmetyczek Louis Vuitton. Występuje w dwóch rozmiarach: normalny 19cm x 12cm x 6 cm i GM 24cm x 17cm x 6cm. Ten klasyczny model jest dostępny w tkaninach powlekanych: Monogram, Damier Ebene i Damier Azur, a także w skórach Vernis i Epi. Charakterystycznymi cechami tej kosmetyczki Louis Vuitton jest jej kształt i rozmiar. Dzięki półokrągłej formie i długiemu zamkowi mamy łatwy dostęp do wszystkiego, co znajduje się w jej wnętrzu. Niewielkie wymiary również są wielkim atutem tego modelu, ponieważ bez problemu zmieści się w większości codziennych torebek. Jeśli zależy ci na podręcznej kosmetyczce, to Trousse Demi Ronde będzie dla ciebie idealna.

Louis Vuitton kosmetyczka truest monogram lv

Kosmetyczka Trousse

Trousse to najbardziej klasyczny model kosmetyczki Louis Vuitton. Jest dostępna w dwóch rozmiar 23 i 28. Tą prostokątną kosmetyczkę znajdziesz tylko w tkaninach powlekanych Monogram i Damier Ebene. Model Trousse charakteryzuje się minimalistyczną formą i wielofunkcyjnym wnętrzem. W środku ma małą kieszonkę gdzie można schować cenne drobiazgi i trzy elastyczne szlufki, które utrzymają kremy lub płyny w pozycji pionowej. Jest zdecydowanie większa od Demi Ronde, ale wciąż zmieści się w większych torebkach codziennych takich jak Neverfull czy Speedy 35. Jeśli poszukujesz kosmetyczki, która sprawdzi się w tygodniu, jak i podczas weekendowych wyjazdów to Trousse będzie najlepszym rozwiązaniem.

Louis Vuitton Monogram LV Kosmetyczka używana markowa

Kosmetyczka Compiegne

Kosmetyczka Louis Vuitton Compiegne jest bardziej ozdobną wersją Trousse. Jest dostępna w tych samych rozmiarach 23 i 28, ale tylko w tkaninie powlekanej Monogram. Model Compiegne charakteryzuje się elementami ze skóry Vachetta, co nadaje jej tego klasycznego dla Louis Vuitton charakteru. W środku ma dwie kieszonki na małe drobiazgi i jedną większą kieszeń na zewnątrz, której poprzednie modele nie miały. Dzięki elementom skórzanym Compiegne nie wygląda jak oczywista kosmetyczka i wiele osób decyduje się nosić ją jako codzienną kopertówkę lub saszetkę. Jeśli poszukujesz wielofunkcyjnego dodatku, to Louis Vuitton Compiegne będzie idealny.

Louis Vuitton saszetka do torebki portmonetka

Saszetka Toiletry Pouch

Kosmetyczka Toiletry Pouch to pierwszy model o bardziej miękkiej i niezdefiniowanej formie, jaki omówimy. Występuje w rozmiarach 15, 19 i 26. Dostępne warianty kolorystyczne to tkanina powlekana Monogram i Damier Ebene i skóra Epi. Toiletry Pouch nie posiada żadnych dodatkowych kieszonek, ale dzięki elastycznemu kształtowi jest w stanie zmieścić więcej, niż by się wydawało. Mimo swojej nazwy ta kosmetyczka z powodzeniem może również pełnić funkcję saszetki czy kopertówki.

louis vuitton kosmetyczka nice

Kosmetyczka kuferek Nice

Nice to większa kosmetyczka w kształcie kuferka. Jest dostępna w dwóch rozmiarach Nice: 31.5cm x 20.0cm x 21.0 cm i Nice BB: 24.0cm x 18.0cm x 14.5 cm. Kosmetyczka może być noszona w ręku lub na długim pasku na ramieniu. Jest zapinana na dwa zamki, co ułatwia dostęp do jej wnętrza. Posiada również kłódkę, która zabezpieczy jej zawartość w czasie podróży. Nice ma dwie kieszonki wewnątrz: jedną zapinaną na zamek w klapie i drugą na wewnętrznej ściance. Ten model dzięki rozmiarowi i wygodnym dodatkom jest dostosowany do dłuższych podróży. Jeśli zależy wam na pasku na ramię i kłódce wybierzcie rozmiar klasyczny, ponieważ wersja Nice BB ich nie posiada.

Louis Vuitton monogram torebka kuferek lv

Kosmetyczka kuferek Deauville

Deauville to największa kosmetyczka Louis Vuitton. Jest dostępna w tkaninie powlekanej Monogram i Damier Ebene i w skórze Epi. Kuferek Deauville tak jak Nice jest zapinany na dwa zamki i ma kłódkę, która szczególnie przydaje się w czasie podróży. Jednak wnętrze tej kosmetyczki oferuje o wiele więcej przestrzeni i rozwiązań pomagających w utrzymaniu porządku niż którykolwiek z wcześniej opisanych modeli. Deauville posiada cztery kieszonki na drobiazgi i elastyczne szlufki na butelki. Oprócz tego ma też dużą kieszeń na zewnątrz, na rzeczy, które warto mieć pod ręką. Jest to zdecydowanie kosmetyczka, która sprawdzi się w czasie podróży. Jednak dzięki swoim wygodnym rozwiązaniom i dużej pojemności, Deauville dla wielu stała się idealną torebką codzienną. Jeśli szukasz kuferka, który na co dzień posłuży ci w pracy, a w czasie podróży stanie się torbą na kosmetyki to Deauville na pewno spełni twoje oczekiwania.