Autentyczność

Jak sprawdzamy autentyczność naszych towarów?

W Edrimo luksusowa moda to nasza pasja. Interesuje nas historia każdego modelu, który do nas trafia i traktujemy torebki jak małe dzieła sztuki. I tak jak niewyobrażalne dla nas jest sprzedawanie replik obrazów, takie samo nastawienie mam w stosunku to replik torebek. Jednak jak dokładnie sprawdzamy autentyczność naszych torebek?

1. Towary kupujemy tylko od licencjonowanych sprzedawców

Więcej on naszych początkach znajdziesz na tej stronie, a jeśli już tam byłaś to wiesz, że wszystko zaczęło się w Japonii. Tam rynek wtórny jest bardzo rozwinięty, a przy tym chroniony różnymi przepisami. Szczególnie restrykcyjne zasady są stosowane, w stosunku do sklepów z używanymi towarami oznaczonymi zarejestrowanymi znakami towarowymi czyli po krótce modą luksusowych marek. Aby otworzyć taki sklep trzeba przejść szkolenia i zdobyć licencję. Dlatego też, mimo tego, że Edrimo prowadzimy w Polsce, nasze towary importujemy z od licencjonowanych Japońskich sprzedawców.

2. Mamy wieloletnie doświadczenie w weryfikacji autentyczności

Zatrudniamy osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy z używanymi produktami luksusowych marek i każdy towar, który do nas trafia jest przez nie weryfikowany. Wciąż zgłębiamy swoje doświadczenie i wiedzę na temat nowych modelów i coraz to nowszych technikach tworzenia replik, by zapewnić, że każdy z towarów wystawionych w naszym sklepie jest w 100% autentyczny. 

 3. Współpracujemy z niezależnymi ekspertami

Współpracujemy z firmą Entrupy, która zapewnia nowoczesną technologie do weryfikacji autentyczności towarów luksusowych marek. Weryfikacja jest przeprowadzana na podstawie wysokiej rozdzielczości zdjęć w mikro skali uzyskując 99.1% dokładności. Dzięki używaniu nowoczesnej technologii uzyskujemy wyniki z dokładnością do 99.1%

Ocena Google
5.0
Na podstawie 8 recenzji
×